Most k umění z.s.

Projekt MUSEUM KAMPA - KLOKÁNEK

Projekt Museum Kampa - Klokánek  byl inicován jako pilotní projekt zakladateli občanského sdružení Most k umění na jaře roku 2008 ve snaze zaměřit se na nejpotřebnější skupinu dětí z Klokánku.

Projekt usiluje o plnohodnotnějsí zapojení potenciálně ohrožené a izolované skupiny dětí z Klokánku Hostivice do společnosti prostřednictvím programů zaměřených na setkání s uměním. Cílem projektu je, aby se umění stalo příjemnou součástí volného času dětí Klokánku a obohatilo nejen jejich vlastní život, ale svým dalším aktivním působením i celou společnost...


Wrigley projekt “Hubba Bubba a já”

Občanské sdružení Most k umění ve spolupráci s Wrigley, spol. s.r.o. představilo kreativní projekt pro děti ze zařízení pro přechodnou rodinnou péči Klokánek.

Projekt byl připraven pro děti ale i tety ze zařízení Klokánek v celé České republice.  V rámci tohoto projektu účastníci vytvářeli co nejoriginálnější obrázek na jedno ze zadaných témat...


Projekt “Umění v Hnězdenské solné jeskyni aneb sůl a já”

Občanské sdružení Most k umění a Hnězdenská solná jeskyně předstravují umělecko-terapeutický projekt  pro děti ze zařízení pro přechodnou rodinnou péči Klokánek. 

Tento projekt je zaměřen predevším na děti které trpí silnými emocionálními problémy a trpí syndromem vyhoření...
Odkazy:
Slovo patronky, paní Medy Mládkové

.